×

Valimize Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunduk

Kayseri Marangozlar Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası, Erciyes KSS Kooperatifi, Kumsmall AVM, GES Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkan ve Başkan Vekilleri olarak Üyelerimiz ve Mobilya sektörümüz adına Şehrimizde yeni göreve başlayan Sayın Valimiz Gökmen ÇİÇEK beyi makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarı dileklerimizi ilettik.

Başkan Sarıkaya İstanbul'da Düzenlenen Perakende Günleri'ne Katıldı

Bu sene 20. yılını kutlayan Perakende Günleri’21, 2-3 Haziran tarihlerinde başarılı televizyoncu ve sunucu Oylum Talu’nun sunuculuğunda, Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kayseri Mobilyacılar Marangozlar ve Döşemeciler Odası Başkanı Ercan Sarıkaya'da organizasyona katılanlar arasında idi.

Başkan Sarıkaya'dan İl Emniyet Müdürüne Teşekkür Ziyareti

Kayseri Marangozlar Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası ile Erciyes K.S.S Kooperatifi Başkanı Ercan Sarıkaya Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Kayseri İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk'ü makamında ziyaret etti.

Başkan Sarıkaya Erciyes Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Seçimlerinde Güven Tazeledi

Kayseri Marangozlar Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası Bünyesinde hayata geçirilen ve bugünkü maliyetlerle yaklaşık 6 Milyar lirayı aşan bir yatırım olan (Mobilya Kent)i bünyesinde barındıran Erciyes Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi olağan genel kurulunda Oda başkanımız ve kooperatifin mevcut başkanı Ercan Sarıkaya yeniden başkan seçildi.

AK Parti Kayseri Milletvekili Dr. İsmail Emrah Karayel'den Başkan Sarıkaya'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti Kayseri Milletvekili Dr. İsmail Emrah Karayel'den Başkan Sarıkaya'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Oda Başkanları İle Ankara Çıkarması

Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanımız Mustafa Alan, Kayseri ESOB'a bağlı Oto Sanatkarlar Odası Başkanımız Şeyhi Odakır, Marangozlar, Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası Başkanımız Ercan Sarıkaya, Otobüsçüler Esnafı ...

×

Yeni Web Sitemiz Hayırlı Olsun

Tüm Üyelerimiz İçin Hazırlattığımız Web Sitemiz Hayırlı Olsun Başkan Ercan Sarıkaya