×
Başkan Sarıkaya Erciyes Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Seçimlerinde Güven Tazeledi

Erciyes Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi (Erciyes KSS) genel kurulu gerçekleştirildi. Kayseri Marangozlar Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası Bünyesinde hayata geçirilen ve bugünkü maliyetlerle yaklaşık 6 Milyar lirayı aşan bir yatırım olan (Mobilya Kent)i bünyesinde barındıran Erciyes Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi olağan genel kurulunda Oda başkanımız ve kooperatifin mevcut başkanı  Ercan Sarıkaya 91 oy farkla yeniden başkan seçildi.Erciyes Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi’nin (Erciyes KSS) genel kurulu bugün gerçekleştirildi. Çoğunluğun sağlanması ile birlikte saat 9:15’de başlayan genel kurul saat 18:15 sularında sonra erdi. Erciyes Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi’nin (Erciyes KSS) başkanlığı için Ercan Sarıkaya ve Yunus Tarla yarıştı. Başkan Ercan Sarıkaya genel kurul sonunda yapılan oy sayımlarında rakibinden 91 oy fazla alarak yeniden başkan seçildi.  Bu sonuçla birlikte Kooperatifin ve bünyesinde gerçekleştirilen projelerin fikir babası ve büyük emekleri olan Oda başkanımız ve aynı zamanda kooperatif başkanlığı görevinide yürüten Ercan Sarıkaya, görevine devam etmiş oldu.


Erciyes KSS Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sarıkaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Erciyes KSS Genel Kurulu’na teşrif eden üyelerimizin katkılarıyla şehrimize ve sektörümüze yakışır bir genel kurul gerçekleştirdik. Yola çıkarken “Birlikte başladık, birlikte devam edelim” demiş, “Yapacağımız daha çok iş var” diyerek dualarınız ve desteğinize talip olmuştu Önce Allah’ın izni, sonra tecrübemize, bilgimize ve projelerimize güvenen üyelerimizin teveccühüyle, işinin erbabı, şehrini ve ülkesini seven, sektöre hakim yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım onay aldı ve seçimi kazandık.


Bize destek veren tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz. Şimdi oy veren, vermeyen tüm üyelerimizle birlikte, güç birliği içinde sektörümüze hizmet etme zamanı. Çünkü hesapların görülmesinden tutun da kredi ve borçların ayrıştırılması, ipoteklerin kaldırılması, tapuların verilmesi, KUMSMALL AVM’nin uluslararası bir ticaret merkezi olmasına ve yeni projelere kadar yapacak çok daha fazla işimiz var. Allah hiçbirimizi utandırmasın.”

×

Yeni Web Sitemiz Hayırlı Olsun

Tüm Üyelerimiz İçin Hazırlattığımız Web Sitemiz Hayırlı Olsun Başkan Ercan Sarıkaya